Pridaj sa k nám, začíname pestrú sezónu

nabor2017So začiatkom nového akademického roka sa rozbieha aj nová spevácka sezóna jedného z najlepších zborov na Slovensku. Pre všetkých spevuchtivých nadšencov to znamená, že je ten pravý čas prísť, pozrieť sa ako fungujeme a rozšíriť technikárske rady.
Túto sezónu nás okrem iného čakáJú zaujímavé úpravy ľudoviek aj Magnificat od J. Ruttera so symfonickým orchestrom.
Ak máš záujem spojiť tvoj hlas s našimi, veľmi radi ťa spoznáme v dňoch:
– pondelky 18.9. alebo 25.9. vždy o 18:30
– štvrtky 21.9. alebo 28.9. vždy o 18:30
v učebni B108, budova Stavebnej fakulty STU v Bratislave na ulici Imricha Karvaša 2 (vchod oproti zástavke v smere na železničnú stanicu pri NBS). Okrem príjemného hudobného vyžitia ti môžeme zaručiť vynikajúcu zábavu a partiu skvelých otvorených ľudí.

Už teraz sa tešíme na všetky nové tváre, preto neváhaj a prídi zistiť, či sme pre teba to pravé orechové! Mnohí z nás si tiež neboli istí a nakoniec to zmenilo náš život.

  • Čo? Príležitosť stať sa novým členom zboru
  • Kedy? Pon: Sep 18, Štv: Sep 21, Pon: Sep 25, Štv: Sep 28,
  • O ktorej? vždy o 18:30
  • Kde? V aule B108, budova Stavebnej fakulty STU v Bratislave na ulici Imricha Karvaša 2 (vchod do STU umiestnený oproti zastávke električiek pri NBS)
  • Čo treba spraviť? Prídi, na vrátnici povieš, že ideš na zbor, predstavíš sa nám, zaspievaš niečo pre našu dirigentku (hlavne buď v kľude a žiaden stres) a následne budeš počúvať ako prebieha normálny nácvik
  • Nejaké ďalšie otázky? Radi odpovieme: zbor.technik@gmail.com; +421 914 194 026 alebo sa spýtaj svojich známych, či nepoznajú niekoho z Techniku
  • Rada na záver: pred tým ako prídeš sa uisti, že ti niekto z nás môže pomôcť ak by si sa náhodou stratil (radšej pošli e-mail s kontaktom na teba a informáciou, kedy sa chystáš prísť)