Advent v znamení trojice koncertov

advent

Počas prvej a druhej zapálenej adventnej sviece Vám spevácky zbor Technik STU prinesie tri rôzne koncerty. Ten najbližší vo štvrtok 7.12. 2017 v sebe nesie ducha ľudovej tvorby a posledné dva nádych blížiacich sa Vianoc.

Koncert ľudovej tvorby – Premiéry 2017

Štvrtok, 7.12. 2017 o 19:00, Zichyho palác (Ventúrska 9), vstup je voľný. Zaznejú skladby od Cikkera, Hrušovského, Suchoňa a iné.

Čas vianočný. Duchovné a vianočné piesne.

Spevácky zbor Technik STU a Galéria Nedbalka Vás srdečne pozývajú vo štvrtok 14.12. 2017 o 18:00 na večerný koncert. V jeho prvej časti zaznejú v adventnej atmosfére duchovné skladby. Záver však už bude patriť vianočnej nálade a koledám zo Slovenska aj zo zahraničia. Stačí si len kúpiť vstupné do galérie za 5€ a o ostatné sa už postaráme. Lístky si je možné zakúpiť alebo rezervovať v Galérii Nedbalka.
Koncert sa organizuje aj vďaka láskavej podpore od Slovenskej technickej univerzity, Fondu na podporu umeniaBratislavského samosprávneho kraja.

Koncert vo Svätom Jure

Piatok, 15.12. 2017, 19:00, Kostol sv. Juraja. Zaznejú skladby ľudovej tvorby, duchovné adventné skladby a slovenské i zahraničné koledy v jedinečnej akustike starodávneho kostola,