Muži do Techniku: Rozhodnutie, ktoré môže veľa zmeniť

Prekonať sa a prísť na konkurz mnohým zmenil život – okrem iného si niektorí našli v speváckom zbore partnerov na celý život, iní dobrých priateľov, pomocníkov pri prerábke bytov, spolubežcov či spoluochutnávačov vína.

Spev je forma relaxu, meditácie, uvoľnenia, ale aj sebazáporu, tvrdej práce a dôslednosti.

Spievať diela svetových autorov, spolupracovať s uznávanými dirigentmi, orchestrami, spievať v akusticky dokonalých sálach po celom svete, spoznávať nových ľudí, učiť sa nové skladby – to všetko prináša jedno slovo – KONKURZ. Priebeh tohto seriózneho aktu sa snažíme držať v čo najpríjemnejšej atmosfére. Preto sa záujemcovia najskôr zúčastnia spoločnej zborovej rozcvičky, odbúrajú stres a až potom sa osobne stretnú so zbormajsterkou. Prejdeš a zotrváš. Si súčasťou veľkého diela.

“Baví ma v dnešnej konzumnej dobe pracovať  na niečom výnimočnom,”  hovorí Petra Torkošová, dirigentka zboru Technik STU. “Najmä s ľuďmi, ktorí sú ochotní svoj voľný čas obetovať spevu, lebo je to niečo, čo ich baví.”

Príď preto v januári na konkurz a zmeň svoj život k lepšiemu.

  • Kedy: 16.1., 20.1. a 23.1. vždy o 19.00 hod
  • Kde: V aule B108, budova Stavebnej fakulty STU v Bratislave na ulici Imricha Karvaša 2 (vchod do STU umiestnený oproti zastávke električiek pri NBS)
  • Čo treba spraviť? Prídi, na vrátnici povieš, že ideš na zbor
  • Nejaké ďalšie otázky? Radi odpovieme: zbor.technik@gmail.com; +421 914 194 026 alebo sa spýtaj svojich známych, či nepoznajú niekoho z Techniku
  • Rada na záver: pred tým ako prídeš sa uisti, že ti niekto z nás môže pomôcť ak by si sa náhodou stratil (radšej pošli e-mail s kontaktom na teba a informáciou, kedy sa chystáš prísť)